Doprava a platby

Způsob platby

Kupující má možnost si při sjednání obchodních podmínek (formou vyplnění objednávky) vybrat z níže uvedených způsobů plateb:

 1. Na dobírku (Česká pošta nebo PPL nebo DPD) - platba v hotovosti při převzetí zboží (kurýrovi PPL lze při převzetí zboží zaplatit i platební kartou) - při sjednání platby touto formou platí běžné pravidla pro doručení, další info viz. bod Poštovné a balné. K formě platby na dobírku se váže manipulační poplatek 28,- nebo 36,- Kč nebo 46,- Kč podle druhu zvolené dopravy. U objednávek nad 1890,- Kč zákazník tento poplatek nehradí a e-shop SportLander.cz pak nabízí platbu na dobírku zdarma.
 2. Platba platební kartou – SportLander.cz aktuálně nenabízí platbu kartou.
 3. Bankovním převodem - při sjednání způsobu platby převodem na bankovní účet se zákazníkovi automaticky vygeneruje e-mail s podklady pro takto zvolenou formu platbu převodem. V případě neobdržení e-mailu s těmito podklady nás neváhejte kontaktovat na info@sportlander.cz. Zboží je vyexpedováno ihned po přijetí platby na náš účet. Mezibankovní převod trvá obvykle 1 pracovní den. Věnujte prosím pozornost správnému vyplnění variabilního symbolu při tvorbě Vašeho platebního příkazu pro snadnější identifikaci příchozí platby.
 4. U objednávek s dodací adresou mimo ČR (Slovensko, Polsko a další země) je momentálně možný pouze způsob platby bankovním převodem, na Slovensko formou dobírky.Způsob dopravy

 1. PPL
 2. DPD
 3. Česká pošta
 4. Osobní odběr - DPD na pobočce DPD Pickup nebo Uloženka.
 5. Osobní odběr na pobočce v Plzni, případně na ostatních výdejních místech uvedených v nákupním koši.Poštovné a balné

Cena poštovného a balného je uvedena vždy u volby dopravy v 2. kroku průběhu objednávky v nákupním koši.

 1. Poštovné a balné (balík do 2 kg) v ČR činí 73,- Kč (PPL), 91,- Kč (DPD), 65,- Kč (DPD PickUp a Uloženka) a 136,- Kč (Česká pošta) u objednávek v hodnotě do 1889,- Kč. Cena poštovného a balného u balíků nad 2 kg je dle platného ceníku České pošty. V případě, že poštovné bude činit více než 136,- Kč, bude zákazník o této skutečnosti informován telefonicky či emailem našimi zaměstnanci.U objednávek nad 1890,- Kč nabízíme poštovné a balné zdarma při dopravě prostřednictvím PPL nebo na výdejní místo DPD Pickup nebo na výdejní místo Uloženka.
 2. V případě doručení přepravní společností PPL činí poštovné a balné 73,- Kč u objednávek v hodnotě do 1889,- Kč. Více o způsobu doručení na http://www.ppl.cz/.
 3. Platba na dobírku je zpoplatněna manipulačním poplatkem 28,- Kč (DPD), 36,- Kč (PPL) a 46,- Kč (Česká pošta). U objednávek nad 1890,- Kč je platba na dobírku zdarma při dopravě PPL. U objednávek nad 2490,- Kč je platba na dobírku zdarma při dopravě DPD. U objednávek nad 4000,- Kč je platba na dobírku zdarma při dopravě Českou poštou. Platba převodem na účet je zdarma.
 4. U osobního odběru na výdejním místě Chebská 79/23, Plzeň je poštovné a balné zdarma.
 5. Výše uvedené podmínky pro poštovné a balné se vztahují pouze na zásilky zasílané do ČR. U objednávek s dodací adresou mimo ČR je cena za dopravné a balné od 260,- Kč podle destinace a váhy zásilky. Doprava bude momentálně službou DPD. Dopravné a balné na Slovensko je od 260,- Kč, dopravné a balné do Rakouska, Německa a Polska je od 360,- Kč, dopravné a balné do Belgie, Estonska, Francie, Velké Británie, Holandska, Maďarska, Itálie, Lotyšska, Litvy, Lucemburska, Rumunska a Slovinska je od 570,- Kč, dopravné a balné do ostatních zemí EU je od 690,- Kč. Forma platby u objednávek s dodací adresou mimo ČR je možná převodem na účet. U objednávek nad 6000,- Kč s dodací adresou mimo ČR je dopravné a balné zdarma. U objednávek nad 4000,- Kč s dodací adresou na Slovensku je dopravné a balné zdarma.Zákazníkům ze Slovenska, Polska a jiných zemí poskytujeme individuální přístup a rádi probereme detaily objednávky e-mailem, telefonicky, či po skype.


JIŽ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Rádi vám pomůžeme

V pracovní dny od 8 do 16.30 hodin
Telefon
721 637 702
Skype
SportLandercz
Váš košík je prázdný 0
0 oblíbených produktů