GDPR

Informace o zpracování Vašich osobních údajů GDPR v e-shopu SportLander.cz

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o změnách, které jsme provedli, abychom vyhověli požadavkům Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů.

Zakoupili jste u nás sportovní nebo outdoorové zboží, využili jste některou ze služeb, nechali jste si od nás zaslat nabídku nebo jste jiným způsobem vstoupili v obchodní kontakt. Díky tomu náš systém zpracoval vaše kontaktní údaje.

Dne 25.05.2018 vstoupilo v platnost nové nařízení EU o ochraně osobních údajů, a i my jsme upravili správu údajů, abychom byli s novým nařízením v souladu a Vy mohli plně využít všech Vašich práv.

Nařízení Evropského parlamentu a rady.

Především byste měli vědět, že Vaši e-mailovou adresu používáme výhradně k zasílání informací o prodejních akcích a produktových novinkách e-shopu SportLander.cz provozovaného společností GURU SOLUTIONS s. r. o. Předpokládáme, že Vás tyto informace zajímají. Pokud však nebude chtít e-maily nadále dostávat, prosím, odhlaste se kdykoliv kliknutím na odkaz na konci každého e-mailu, který od nás obdržíte. Tímto způsobem se odhlásíte z odběru novinek. Pokud chcete naše zprávy dostávat i nadále, nemusíte dělat vůbec nic. Pouze to vezměte na vědomí. Fakticky se pro Vás nic nemění. Ujistěte se prosím, že jste si informaci přečetli, abyste mohli vidět změny, které pro Vás mohou být důležité.

Děkujeme, že jste zákazníky e-shopu SportLander.cz. Případné dotazy směřujte na e-mail info__at__sportlander.cz

JIŽ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Rádi vám pomůžeme

V pracovní dny od 8 do 16.30 hodin
Telefon
721 637 702
Skype
SportLandercz
Váš košík je prázdný 0
0 oblíbených produktů