O firmě

SportLander.cz


e-shop SportLander.cz provozuje společnost GURU SOLUTIONS s. r. o.

Specializujeme se na nabídku následujícího sortimentu:

  • stany Trimm
  • spacáky Trimm
  • outdoorové oblečení Trimm
  • lyžařské oblečení Trimm
  • trička Trimmslife
  • cyklo oblečení Bizioni
  • termoprádlo Canard
  • doplňkový sortiment různých značek - Victorinox, Gelert, Lasting a dalšíHistorie firmy GURU SOLUTIONS s. r. o. se začala psát v roce 2001. V současné době se kromě jiného zaměřujeme na rozvoj multibrandového e-shopu WWW.SPORTLANDER.CZ, který svojí současnou podobu dostal na jaře 2013. Hlavní osu firemního týmu tvoří výhradně lidé, kteří mají několikaletou zkušenost s výrobou a prodejem sportovního a outdoorového oblečení a vybavení, ať již z českých nebo nadnárodních firem. Naším cílem je nabídnout aktivně žijícím lidem v České republice zajímavou alternativu k mainstreamovým nabídkám na trhu. Soustředíme se výhradně na produkty v dobrém poměru kvalita/cena.

Mottem e-shopu WWW.SPORTLANDER.CZ je: E-SHOP PRO VŠECHNY, KDO UMÍ ŽÍT. Nejsou to pro nás jen planá slova. Sami dobře víme, jaké to je věnovat práci tuny hodin denně, na druhou stranu jsme si dobře vědomi, že život se skládá z více hodnotových složek a je třeba správně je vzájemně balancovat. Sport, outdoorové aktivity, společné zážitky s rodinou a přáteli jsou absolutní hodnoty stojící na předních příčkách našeho hodnotového žebříčku. Chceme fungovat v komunitě podobně smýšlejících lidí a budeme rádi, když budeme schopni přinášet jakýkoliv užitek všem, kteří vnímají životní hodnoty jako my.

Sídlo firmy GURU SOLUTIONS s. r. o. je situováno v Praze, v Nademlejnské ulici 600/1. Regionální sklad pro ČR, obchodní, reklamační a marketingové oddělení je na pobočce v Plzni. Výdejní místa Vám brzy nabídneme ve větších městech ČR a jejich konkrétní seznam najdete v nákupním koši nebo na mapě výdejních míst.Administrativní sídlo společnosti
(na tuto adresu, prosím, nezasílejte zboží k výměně, vrácení, či reklamaci):
GURU SOLUTIONS s. r. o.
Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9
Česká republika
IČO: 26 32 85 34
DIČ: CZ 26 32 85 34


Adresa pro výměnu, vrácení, či reklamace zboží:
SPORTLANDER.CZ - REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ
Chebská 79/23
322 00 Plzeň
Kontakt: 721 637 702, E-mail: info@sportlander.czSpolečnost GURU SOLUTIONS s. r. o. má práva na použití textů, fotografií a grafických prvků tohoto e-shopu. Společnost GURU SOLUTIONS s. r. o. má práva na technické a grafické řešení tohoto e-shopu a jeho komerční využití. Jakékoliv kopírování a další použití obsahu tohoto e-shopu, jakož i částí obsahu tohoto e-shopu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti GURU SOLUTIONS s. r. o. Společnost GURU SOLUTIONS s. r. o. si vyhrazuje právo na změnu jednotlivých produktových informací publikovaných v tomto e-shopu.

JIŽ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Rádi vám pomůžeme

V pracovní dny od 8 do 16.30 hodin
Telefon
721 637 702
Skype
SportLandercz
Váš košík je prázdný 0
0 oblíbených produktů