Partnerské odkazy

Na této stránce uvádíme odkazy na webové stránky partnerských projektů a na zajímavé odkazy, které by mohly zajímat naše zákazníky.

TRIMM SPORT

Již od roku 2000 poskytuje značka TRIMM správný poměr mezi kvalitou a cenou v oblasti outdoorového oblečení a vybavení. Naše produkty jsou určeny všem lidem, kteří tráví svůj volný čas aktivně, ať už sportem nebo jen tak na procházkách v přírodě. TRIMM nabízí kvalitní oblečení i vybavení, které je pečlivě navrženo v souladu s nejnovějšími módními trendy s využitím nejmodernějších technologií a materiálů pro zajištění správné funkce a pohodlí. TRIMM je tím nejlepším společníkem nejen dobrodruhů překonávajících vrcholy velehor, ale i všech lidí, kteří vyznávají aktivní životní styl a chtějí si užít radost z pohybu.

MARKETINGOVÉ STUDIO GURU

Marketingové studio s několikaletou zkušeností v oblasti marketingového poradenství, řízení a vedení marketingu výrobně obchodních firem, marketingové podpory prodeje pro maloobchodní sítě a e-shopy, ale i velkoobchodní podpory prodeje a budování pozice značky. Marketingové studio GURU pro e-shop SportLander.cz definovalo funkčnost i ergonomii a zajišťovalo implementaci nového e-shopového řešení www.sportlander.cz.

WWW.FILIPFOTOGRAF.CZ

Portfolio fotografa zaměřeného na produktovou fotografii realizovanou ve vlastním profesionálně vybaveném ateliéru, image sportovní fotografii a reportáže z nevšedních dnů.

PORCELÁNOVÝ SVĚT

Prověřený e-shop nabízející široký sortiment českého porcelánu a skla. Nabídkou e-shopu je tradiční český porcelán, sklo a příbory. Veškerý sortiment tvoří české, případně slovenské výrobky od osvědčených tuzemských výrobců. V jednotlivých kategoriích naleznete porcelánové jídelní soupravy, talířové sady, kávové soupravy, čajové soupravy, růžový porcelán, bílý porcelán a další porcelánové doplňky. Z prezentovaných značek je zde karlovarský porcelán Thun 1794, Leander Loučky a Bohemia Porcelán MZ Stará Role. V sekci porcelánových hrnků je pak významně zastoupen Český porcelán z Dubí. Z nabídky sklářských výrobků zde naleznete téměř kompletní nedekorovaný sortiment nápojového skla Bohemia Crystal od novoborské sklárny Crystalex.

SPORTCENTRAL.CZ

SportCentral.cz pomáhá sportovcům najít si vhodné sportoviště, spoluhráče nebo zapojit se do týmů. Zajímavý webový portál pro aktivně žijící lidi.

TOSEVYPLATI.CZ

ToSeVyplati.cz je komunitním webem pro sdílení slev, letáků, kuponů, slevových kódù, akčních nabídek, co vám může ušetřit peníze v ČR i v zahraničí. Redakce denně vybírá to, co je podle nás nejatraktivnější.

JIŽ NEPŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Rádi vám pomůžeme

V pracovní dny od 8 do 16.30 hodin
Telefon
721 637 702
Skype
SportLandercz
Váš košík je prázdný 0
0 oblíbených produktů